Doubravník : turnaj v Tišnově 2.3.2019 – 2:11

Sestava: brankář – Sedláček Tomáš (proti Tišnov A) Mychajlyšyn Alex (Dolní Loučky), Novotný Ondřej (Tišnov B) , obrana: Mychajlyšyn Alex, Klíč Jiří – Lukášek Tomáš, Medek Jakub, útok: Humpola Jan, Krábek Jiří, Réman Jakub, Novotný Ondřej, Klusák Vojtěch, Hájek Radim

Doubravník – Tišnov A 0:1

Z naší strany asi nejpovedenější zápas s nešťastným koncem, kdy jsme nastřelili tyč a následně po nepovedené rozehrávce od naší branky jsme inkasovali.

Doubravník – Dolní Loučky 1:5 (Réman Jakub)

Proti velice těžkému soupeři jsme obstáli se ctí. Dokonce jsme se ujali vedení, ale soupeř díky územní převaze a  efektivnější koncovce postupně navyšoval svůj náskok. Veliká škoda několik neproměněných šancí.

Doubravník – Dolní Loučky 1:5 (Réman Jakub)

Podobný zápas jako předchozí. Územní převaha soupeře a naše nebezpečné protiútoky se špatnou naši koncovkou.

Turnaj přátelských zápasů byl pro nás vynikající přípravou, kluci si pomalu začínají osvojovat kolektivní pojetí hry. Objevují se náznaky kombinace i mezihry. Slabinou je rozehrávka od vlastní brány a hlavně přesnost v koncovce.

Na turnaji nám chyběli 4 hráči (bratři Janhubové, Petr Hájek a Adéla Jamborová) a navíc Václav Truhlář se rozhodl ukončit svoji krátkou fotbalovou kariéru, proto jsme se domluvili s Radkem Hájkem, že s námi pojedou 4 kluci z SK Pernštejn Nedvědice (Tomáš Lukášek, Vojta Klusák, Radim Hájek a Jakub Réman). Za tento vstřícný krok děkujeme. Umožnilo nám to odehrát turnaj na 2 obranné dvojice a 3 útočné dvojice a kluci a odehrát zápasy bez přehnané fyzické zátěže, střídali jsme po 2 minutách.

Celému mužstvu patří poděkování a pochvala za velkou bojovnost a snahu porvat se o výsledek. Všichni tří kluci, kteří se vystřídali v bráně, podali velice dobrý výkon. Obrana, až na drobné chybičky, hráli velice spolehlivě a postupně se snažili zapojovat i do útočné fáze. Útočníkům se dařilo vytvářet šance, aktivně napadat soupeře při jejich rozehrávce, je pouze škoda, že v koncovce byli málo efektivní.