Tišnov – Doubravník asi 11:8

Sestava: Prokop Janhuba – Alex Mychalyšyn, Richard Pařil, Kamil Janhuba, Ondra Novotný, Jiří Krábek – Tomáš Lukášek, Vojta Klusák, Jirka Klíč, Franta Blažek, Adam – Jakub.

Chyběli: Petr Hájek, Jakub Medek, Tomáš Sedláček, Tadeáš Horváth, Jan Humpola, Jiří Rous, Adéla Jamborová, Jiří Rous a Michal Bednář.

Přes hodně velké problémy s nominací se za krásného slunného počasí nakonec zápas vydařil. Výrazně nám pomohli 3 kluci z Nedvědice a ve druhé půli i 2 z Tišnova. Z počátku zápasu byla na nás vidět velká nerozehranost (první zápas venku v systému 5+1 od 16.10.). Než jsme začali chápat jak se máme pohybovat po hřišti už jsme prohrávali 4:0. Teprve za tohoto stavu jsme poprvé vystřelili na soupeřovu bránu. Postupně jsme se dostávali do hry a začali být před bránou soupeře i nebezpeční, avšak golman soupeře na svůj věk předváděl až neuvěřitelné zákroky. Ve druhé půli nás posílili dva výborní hráči z Tišnova a společně s Kamilem vytvořili vynikající formaci. Jejich výkon vlil do žil novu krev i ostatním hráčům a tak jsme nakonec druhý poločas zřejmě vyhráli.

Mnozí hráči mě hodně potěšili, především Kamil byl vynikající a kdyby proměnil všechny šance mohlo být ještě veseleji. Na novém postě záložníka se skvěle předvedl Jirka Klíč, křest ohněm si prožil Richard (ročník 2012), ale byl vidět značný věkoví rozdíl, hodně spolehlivě zahrál Alex a postupně se dobrému výkonu rozchytal Prokop. Velkou dravost v útoku opět ukázal Ondra a postupně zkušenosti získává i Jirka Krábek. Kluci z SK Pernštejn ukázali velkou snahu a ukázalo, že byli pro nás velkou pomoci.

Velkým naším nedostatkem bylo, že jsme hráli hodně při sobě, často opouštěli svoje posty a málo se nabízeli spoluhráčům pohybem bez míče.

Všem děkuji za velkou snahu a velkou bojovnost.