Přátelský zápas starší přípravky 1.4.2023
01.04.2023 17:49

FK Doubravník - SK Drásov

Úvodní sestava: Vladyslav Kliparchuk - Daniel Šnédar, Michal Houf, Lola Jan, Šnédar Matěj, Ondra Pospíšil (N) - Pavlíček Matyáš, Šimon Bukal, Jurnečka Matěj, Štěpita Daniel a Dmytro Kliparchuk.

Nakonec za krásného počasí a před fantastickou diváckou kulisou jsem sehráli vynikající utkání proti týmu z blízkého Drásova.

Hned v první minutě jsme vsítili gól a skoro celo dobu jsme v zápase vedli, ale hráči Drásova nic nevzdávali a snažili se výsledek zvrátit na svoji stranu. My však vždy v okamžiku, kdy soupeř vyrovnal, tak jsme zvedli otáčky a zlepšili hru a opět výsledkově odskočili.

Zápas měl podle mého názoru hodně vysokou úroveň. Kluci děkuji Vám za vynikající výkon a divákům děkuji vytvoření výborné fotbalového prostředí.