8. kolo OP v Doubravníku
Mladší přípravka
21.10.2023 14:00

Sestava FK Doubravník: Jan Motyčka, Mikuláš Němec, Matěj Štěpita, Vlastik Zhoř, Tomáš Veselý, Lukáš Šikula, Mojmír Přikryl, Tomáš Valenta, Max Urminský, Tobiáš Daniel, Vojtěch Klusák

Střelci FK Doubravník: Jan Motyčka 5, Miky Němec 3, Vlastík Zhoř, Mojda Přikryl, Tomáš Veselý, Tomáš Valenta

Doubravník : Rožná/Nedvědice 5:2

Doubravník : Moravec Červení 7:8

V krásném sobotním odpoledne, jsme odehráli dva pěkné zápasy. V prvním jsme se utkali se sousední Nedvědicí společně s Rožnou. Začátek nám moc nevyšel , po dvou chybách jsme prohrávali 0:2. To nás ale nakoplo a po několika neproměněných šancí se po rozehrání z autu prosadil krásnou střelou Miky. Po gólu se pískl poločas. Ve druhém už naši byli lepší, a postupně přidávali gól za gólem. Radost mě udělat Tomáš Veselý, který se nebál vystřelit levou nohou a míč skončil v síti. Klukům velká pochvala, výborně bránili a výborně útočili.

Ve druhém zápase chybějícího Lukáše Š nahradil Vojta Klusák a do brány se postavil Tobiáš Daniel. Největší problémy nám z Moravce dělal hráč s č. 11, který dal snad všechny branky. U nás skvěle mu konkuroval Honza Motyčka, který dal v zápase pět krásných gólů. Vždy se nám podařilo srovnat, leč v závěru jsme inkasovali a Moravec si od nás odváží výhru.

Kluci zaslouží velkou pochvalu, leč je před námi ještě spousta práce, ale myslím, že jsme na dobré cestě.