1. kolo OP starších přípravek
03.09.2023 9:49

FK Doubravník - Nedvědice 4:2 (3:1)

FK Doubravník - SFK Vrchovina B 5:20 (3:11)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Veselý Ondřej.

V první zápase jsme byli mírně lepším týmem. Při lepší produktivitě jsme mohli vyhrát větším rozdílem.

V zápase s Vrchovinou jsme za soupeře zaostávali především v pohybu bez míče, měli jsme horší první dotek s míčem a velice vázla rozehrávka od brány. Z této herní situace jsme odbrželi snad více než polovinu branek. A opět naše prodiktivita v zakončení byla velice nízká. Skutečností ovšem je, že soupeř měl velice kvalitního brankáře a většina hráčů byla z "ačka", to nás ale neomlouvá. Myslím si, že i vzhledem k předvedené hře jsme mohli uhrát výrazně přilatelnější výsledek.

Hráčům děkuji za předvedené výkony a rodičům za sklvělou podporu.