15.10.2023 13:00

FK Doubravník - Radešínská Svratka 8:5 (5:3)

FK Doubravník - Nové Město na Moravě B 9:10 (3:7)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj (RS), Kliparchuk Vladyslav, Pavlíček Matyáš, Pilát Robert (NMnM), Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel

Střelci FK Doubravník: Přikryl Radek 6x, Kliparchuk Vladyslav 6x, Přikryl Vít 3x, Dobeš Tadeáš, Přikrylová Kateřina

Proti Radešínské Svratce jsme s vyjiímkou krátkého úseku měli převahu a zasloužené vyhráli. Ovšem nasazení a zápal do hry nebyl ideální, při větším zápalu bychom jistě vyhráli výrazněji.

Zápas s Novým Městem byl již něčem jiném. Musíme si sice odmyslet první čtyří minuty zápasu.kdy jsem po hloupých gólech prohrávali 3:0. Co potom tým převedl bylo fantastické. Přidali jsme na rychlosti, na pohybu i důrazu. Hráčům, i přes nepříznivý vývoj, nechybělo sebevědomí a dovolili úspěšně obcházet jednoho i více soupeřů. Najednou nás bylo doslova plné hřiště a při lepším proměňování šancí, jsme mohli být spokojení nejen s hrou, ale i s výsledkem. Výkon ve druhém poločasu byl fantastický, místy jsme až nechápal, kde se to ve Kluci a Katko ve Vás bere. Myslím, že i přes prohru, s vaším výkonem museli být spokojeni všichni naši fanoušci. Je potřeba takový to výkon opakovat často a pokud možno, ho zlepšovat. Poděkování si zaslouží hráči od Roberta až po Katku. I soupeřův, z počátku né příliš sdílný tréner NMnM, uznal, že jste podali mimořádný výkon. Byl to náš nejlepší zápas podzimu, měl pouze jedinou vadu, a to že jsme nevyhráli.

Děkuji všem rodičům za výraznou pomoc při organizování turnaje.

DĚKUJI MOC, jak hráčům, tak rodičům a fanouškům.

Na závěr blahopřeji týmu mužů k výhře 4:2 nad Moravcem. Nad tímto soupeřem nám vítězství bohužel chybí.