FK Doubravník - 2. jarní kolo OP přípravek starší
28.04.2024 13:00

FK Doubravník - Nová Ves 3:4

FK Doubravník - Dolní Rožínka 6:13

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Němec Mikuláš (jen 2. zápas), Pavlíček Matyáš (jen 1. zápas), Poňuchálek Antonín (jen 1. zápas), Přikryl Radek, Přikryl Vít, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Urban Tomáš, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 4x, Bartoš Eduard 1x, Feifer Matyáš 1x, Jurnečka Matěj 1x, Přikryl Radek 1x a Valenta Ondřej 1x

Proti hodně kvalitním soupeřům se nám nepodařilo ukořistit ani bod. Blíže k němu určitě bylo v prvním zápase, ale naše žalostná koncovka nám zabránila dát více než 3 góly.

Dolní Rožínka byl o poznání lepší, přesto při větší klidu v koncovce mohl být výsledek mnohem veselejší.

Dnes se hodně projevila špatná hra 1 na 1, kličku většino děláme do hráče a pak už je spíš přetlačovaná. Pokud volíme přihrávku, tak je často nepřesná nebo zbytečně letí vzduchem.

Další nevýhodou dnes bylo, že na hřiště jsme šli s vědomím, že prohrajeme, chce to více sebedůvěry.

Hráčům děkuji za snahu a bojovnost, mimořádný výkon, i přes obdržené branky, podal golman Matyáš. Rodičům za velkou pomoc při organizaci turnaje.