Tréninkové utkání FK Doubravník - AFK Tišnov
25.02.2024 10:00

FK Doubravník - AFK Tišnov 11:21

Sestava FK Doubravník: Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikrylová Kateřina, Šnédar Daniel, Valenta Ondřeu, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Feifer Matyáš 3x, Šnédar Daniel 3x, Přikryl Radek 3x, Valenta Ondřej 1x, Ondřej .... 1x

Přes velké problémy se složením týmu jsme zápas venku na umělce nakonec odehráli v netradičním formátu 6+1. Stejně jako nominace, byl zajímavý i průběh zápasu, který jsme hráli 4x20 minut. Po první čtvrtině jsme vedli 6:1, ještě cca 25 minut před konce jsme vedli 11:9, ale nakonec byl výsledek tak strašidelný jak byl. Poslední část zápasu jsme vůbec nezvládli, přestali jsme úplně hrát a běhat a ztratili koncentraci. Snad to bude příště lepší.