turnaj v Lysicích 6.4.2024
06.04.2024 9:20

FK Doubravník - turnaj v Lysicích 24:12

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Poňuchálek Antonín, Přikryl Vít, Přikrylová Katka, Šnédar Daniel, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej, Železný Vojtěch,

Střelci FK Doubravník: Bartoš Eduard 10x, Přikryl Vít 7x, Veselý Ondřej 3x, Jurnečka Matěj 1x, Poňuchálek Antonín 1x, Přikrylová Katka 1x, Daniel Šnédar 1x, Valenta Ondřej 1x

FKD - Žijeme Hrou růžová 5:2

FKD - Letovice B 6:0

FKD - Žijeme Hrou bílá 6:2

FKD - Žijeme Hrou červená 7:2

FKD - Letovice A 0:6

První čtyři zápasy jsme zvládli s přehledem a po většinu času soupeře přehrávali. Proti Letovicím A jsme zápas rozhráli velice dobře a vůbec by mě nenapadlo, že výsledek bude tak hrozný. Po několika naších velkých šancích se soupeř výrazněji poprvé dostal na na nasi polovi snad až v polovině zápasu a z přímého kopu skóroval. Bohužel se mu velice rychle podařilo po výborné kombinaci vstřelit další gól. Přesto jsme se snažili o to zápas zdramatizovat, ale v koncovce nám nepřálo štěstí a navíc v posledních 4 minutách jsme 4x inkasovali, čímž jsme si udělali malou kaňku, nad povedeným turnajem.

Přes nešťastný poslední zápas jsme rád, že jsme turnaj odehráli, a že jsme si zahráli z trochu jiném složení.

Někteří hráči předvedli mimořádný výkon, nad které vynikal především hodně fotbalový Eda.

Děkuji rodičům za povzbuzování a pomoc při dopravě.