12.3.2023 Miniturnaj starší přípravky v Tišnově (2)
12.03.2023 13:56

FKD/SKPN - Náměšť nad Oslavou 11:17

FKD/SKPN - Náměšť nad Oslavou 11:14

Na turnaji hráli: Auda Jakub, Bartoš Eduard, Kliparchuk Dmytro, Kliparchuk Vladyslav, Knesl Kryštof (N), Merta Ondřej, Pavlíček Matyáš, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přirkylová Kateřina, Veselý Ondřej (N)

Když pominu 10 minut v úvodu prvního zápasu, tak jsme nepředvedli až tak špatný výkon, jak by se mohlo zdát podle výsledků. Dokonce v obou zápasech jsme druhé poločasy vyhráli. Musíme si uvědomit, že dva hráči hráli svůj vůbec první zápas, Katka hrála první zápas na venkovním hřišti a dva hráči byli ročník 2014. Velice příjemně mě překvapili a svým výkonem potěšili Eda a Katka. Děkuji 11 statečným a jsem velice rád, že přes 10 omluvenek jsme složili kompletní tým a nebyli jsme na turnaji jen do počtu. Co musíme hodně zlepšit, je rozehrávka od branky a výstavbu hry při postupném útoku.