2. jarní kolo KP starších přípravek

FKD/SKPN 2013 - FŠ Třebíč 0:27

FKD/SKPN 2012 - Bedřichov 8:14

FKD/SKPN 2013 - Bedřichov 8:15

Sestava: Bukal Šimon, Hovorka Vojtěch, Jurnečka Matšj, Kliparchuk Dmytro, Kliparchuk Vladyslav (pouze 2. zápas), Knesl Kryštof, Lola Jan, Pařil Richard, Pavlíček Matyáš, Pleský Tomáš (pouze 1. zápas), Pospíšil Ondřej, Přikryl Vít, Sedlák Matyáš, Schield Jan, Šnédar Matěj, Štěpita Daniel, Vacenovský Tobias (pouze 1. zápas), Veselý Ondřej.

Výkon týmu 2012, i přes prohry, byl vynikající. Zejména proti Třebíči jsme měli územní převahu a dokázali jsme si vytvořit spoustu gólových šanci.

Proti Bedřichovu jsme odehráli výborný 1. poločas, ve druhém u kluků, kteří odehráli v pátek náročný turnaj za svoje ZŠ, už chyběli síly.

Oba zápasy rozhodla naše slabá produktivita, pomalost v zakončení (výrazně se projevuje, že chybí dlouhodobě zraněný Radek) a malý důraz v osobních soubojích.

Přesto všem klukům děkuji, moc jste mě předvedenou, a nejen mě, předvedenou hrou potěšili. Věřím, že se budeme ještě zlepšovat.

Zápasy týmu 2013 jsem logicky nemohl vidět. Zřejmě se projevilo velké množství hráčů s malou herní zkušeností. Výsledkem byl velice nelichotivý výsledek s Třebíčí. Přesto zde vysoko hodnotil trenér pan Hovorka výkon debutujícího Tomáše Pleského.

V druhé utkání jsme udělali korekce na postu brankáře (Vlad 1. poločas, Matěj J. 2.poločas), mužstvo získalo větší jistotu a výsledek už byl přijatelný, potěšilo zejména 8 vstřelených gólů.