4. kolo okresního výběru
24.09.2023 11:20

FK Doubravník - Moravec 2:5 (1:2)

FK Doubravník - Dolní Rožínka 4:9 (3:6)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Pavlíček Matyáš, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Valenta Ondřej a Veselý Ondřej.

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 3x, Jurnečka Matěj 1x, Kliparchuk Vladyslav 1x, Pilát Robert.

Výsledky nic moc, ale výkonem jsme určitě zanechali velice dobrý dojem. Myslím, že především zápas proti Moravci měl skončit naopak. Proti Dolní Rožínce jsme neunesli tvrdou hru soupeře a raději jsme mnohdy v soubojích uhýbali. Oba soupeři měli velkou fotbalovou kvalitu a jistě to byla pro nás výborná fotbalová škola. Věřím, že s podobným výkonem příště na body dosáhneme. Hráčům děkuji za velice pěkný fotbalový projev, především výkony kluků v záloze byly vynikající, stejně jako brankářů, velká škoda neproměněných šancí..