7. kolo OP starších přípravek, jarní část
02.06.2024 11:20

FK Doubravník - Osová Bítýška 6:11

FK Doubravník - Radostín nad Oslavou 6:9

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Motyčka Jan, Přikryl Mojmír, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel. Valenta Ondřej, Valenta Tomáš, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Bartoš Eduard 8x, Feifer Matyáš 1x, Šnédar Daniel 1x, Valenta Ondřej 1x, Valenta Tomáš 1x

V hodně kombinované sestavě, se 3 hráči mladší přípravky, jsme předvedli, i přes prohry, hodně kvalitní výkon. Po většinu obou zápasů jsme drželi krok až do poslední chvíle a soupeři o svém vítězství rozhodli až v úplném závěru. Pokud by naše koncovka byla efektivně, tak i přes nízký věkový průměr, jsme mohli odjíždět s daleko lepšími výsledky. Na tomto turnaji podal opravdu mimořádný výkon Eda a zasložil si obdiv všech přítomných. Poděkování ale patří určitě hráčům, zejména hráčům mladší přípravky, kteří si zaslouží velkou pochvalu za svoji nebojácnst a velkou fotbalovost. Když hrál Honza s Tomášem v útoku, byla radost se dívat na jejích dravost a souhru. Mojmír překvapil velkým citem pro hru a hodně kvalitní přihrávkou. Katka, ať nastoupí, na kterémkoliv postu, vždy podá kvalitní a zodpovědný výkon.Ještě mě hodně zaujala, a současně potěšila, velice kvalitně a hodně kreativní souhra dvojice Eda a Jakub, ke kterým se často přidávala dvojice Daniel a Daniel a Ondra. Je vidět, že kluci se fotbalem baví nejen zápase a na tréninku, ale určitě hodně často i v čase volna. V obraně hodně kvalitní výkon převedli Matyáš a Ondra Veselý. Ten asi vyhraje soutěž o nejvíce okopaného hráče soutěže. Oba posledně jmenování hráči jsou opravdu skálopevní a neúprosní obránci.