FK Doubravník - 4. kolo OP Žďár nad Sázavou, jarní část
12.05.2024 11:20

FK Doubravník - Radostín nad Oslavou 4:3

FK Doubravník - Polnička 0:6

Sestava FK Doubravník: Feifer Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Štěpita Daniel, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej,

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 2x, Feifer Matyáš 1x a Veselý Ondřej 1x

Zápasy byly jako den a noc. Oba soupři hráli velice tvrdě někdy až za hranicí únosnoti. Přesto byl mezi nimi velký rozdíl. Radostín byl hodně fotbalový a zápas měl velkou kvalitu. Na začátku a konci zápu jsme byli lepším týmem. prostřední část patřila soupeři. Za velkou bojovnost a velkou porci fotbalovosti jsme si vítězství zasloužili více a také jsme se k němu dopracovali.

Druhý zápas jsme už ani fyzicky ani psichycky neunesli a i když jsme si vypracovali poměrně velké množstí šanci, tak se nám vůbec nepodařilo vstřelit gól a soupeř nás silou přetlačil.

Všech 8 hráčů musím pochválit za velkou snahu a příkladnou bojovnost, i když v některých soubojích šlo skoro o život. Vynikají výkon dnes podal Matyáš Fifer na postu levého obránce a zcela zaslouženě vstřelil proti Radostínu vítězný gól. Samozřejmě nemohu zapomenout na našeho skvělého golmana Katku, některé zákroky byly famózní a dokonce jsme v jejím podání viděli i robinzonádu.

V poslední době nás jezdí na zápasy malý počet a ke konci druhého zápasu nám velice rychle ubívá sil. Věřím, že v dalších zápasech se situace výrazně zlepší a ná zápas se dostaví všichni nominovaní.