Přátelské utkání proti Střelicím
31.08.2023 17:00

Doubravník 2013 - Střelice 10:7

Doubravník 2014 - Střelice 2:14

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dvořáček Jan, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Merta Ondřej, Pleský Tomáš, Poňucálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Zvonař Vít,

Vynikající příprava. Tým 2013 předvedl velice solidní výkon, škoda neproměňování šancí a poklesu koncentrace na počátku 2. poločasu. Tým 2014 doplatil na malou sehranost a malou zkušenost se hrou v systému 5+1. Vytváření šancí bylo na slušné úrovni, slabinami byla špatná organizace defenzívy, komplikovaná rozehrávka od brány a nízká produktivita při proměňování šancí.

Potěšilo mě, že i při neúčasti několika opor jsme byli schopni složit dva týmy, které předvedli konkurence schopný výkon.