Přátelské utkání s Radešínskou Svratkou
21.09.2023 17:00

FK Doubravník - Radešínská Svratka 25:8

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej a Železný Vojtěch

Střelci: Kliparchuk Vladyslav 5x, Dobeš Tadeáš 3x (+1), Valenta Ondřej 3x, Veselý Ondřej 2x, Přikrylová Kateřina 2x, Bartoš Eduard 2x, Přikryl Radek 2x, Jurnečka Matěj 2x, Feifer Matyáš 2x, Přikryl Vít 1x (+3x) a Poňuchálek Antonín 1x.

Proti omlazenému a oslabenému soupeři jsme se začali velice rychle střelecky prosazovat a postupně zvyšovali svůj náskok. Protože soupeř měl pouze 9 hráčů, tak jsme jim v každém poločase zapůjčili vždy dva hráče a ti d naší sítě zaznamenali 4 góly z celkových 8 co jsme inkasovali. Děkuji Toníkovi, Vojtovi, Tadeášovi a Vítkovi, že každý jeden poločas posílili soupeře.