Turnaj V Doubravníku 28.5.2023

FKD/SKPN 2013 - Velká Bíteš 8:2

FKD/SKPN 2012 - Velké Meziříčí 5:8

FKD/SKPN 2013 - Velké Meziříčí 3:17

Sestava: Bukal Šimon, Feifer Matyáš, Hovorka Tomáš, Jurnečka Matěj, Kocmanová Mia, Lola Jan, Pavlíček Matyáš, Pařil Richard, Pospíšil Ondřej, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Sedlák Matyáš, Schmidt Richard, Šnédar Matěj, Vacenovský Tobias, Veselý Ondřej

Za nádherného počasí, se skvělou divácku kulisou, se nám 3 ze 4 zápasů mimořádně povedli.

Tým 2013 zaslouží velkou pochvalu za výkon v prvním zápase, kdy nedal Velké Bíteši šanci. Proti výbornému Velkému Meziříčí to bylo ptento složený tým hodně těžké a jsem rád, že dali tři góly.

Tým 2012 předvedl v obou zápasech výkon jaký jsem ještě u těchto kluků ještě neviděl. Všíchni, od brankáře až po levého útočníka hráli sklvěle. Zejména výkon v 1. poločasy zápsu proti Velkému Meziříčí snese ty nejpřísnější měřitka. Kluci myslím, že všem co sledovali Váše zápasy, jste udělali velikou radost.

Hodně velké poděkování patří všem rodičům, kteří pomáhali se zajištění občerstvení i organizací turnaje.