5. kolo OP Žďár nad Sázavou
28.09.2023 10:20

FK Doubravník - Rozsochy 6:3 (1:0)

FK Doubravník - Vír 11:5 (5:3)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Pavlíček Matyáš, Pilát Robert, Poňuchálek Antonín, Přikryl Vít, Valenta Ondřej a Veselý Ondřej,

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 9x, Kliparchuk Vladyslav 3x, Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Pilát Robert, Valenta Ondřej a Veselý Ondřej.

Za krásného počasí jsme odehráli výbroné utkání proti Rozsochám a trochu nervozní utkání proti Víru.

Zápas proti Rozsochám se rozjižděl pomalu, ale postupně nabrálo tempo na otáčkách a druhá polovina prvního poločasu a celý druhý poločas obě mužstva předváděla výborný fotbal.

Ve druhé utkání jsme zbytečně začali hodně sólovat a pokud jsme se pokusili o kombinaci, tak v ní bylo dost nepřesnosti. Přísnější měřitko snese druhá polovina druhého poločasu.

Myslím, že dnes zaslouží celý tým od brankáře (Matěj), přes obranu (Tonda, Matyáš, Ondra Ve, Daniel) přes zálohu (Eda a Tadeáš) až po útok (Vlad, Robert, Ondra Va. a Vítek) si zaslouží velikou pochavlu za velké nasazení a přikladnou bojovnost. Velice mě potěšilo, že v koncovce se z 11 hráčů prosadilo hned 7 a to i ostatní nebyli od gólové radosti několikrát daleko.