Přátelské utkání proti Bystřici nad Pernštejnem
02.10.2023 16:30

Doubravník 2013 - Bystřice nad Pern. A 10 : 18 (1:7)

Doubravník 2014 - Bystřice na Pern. B 6:15 (1:8)

Sestava FK Doubravník 2013: Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladislav, Pavlíček Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Štěpita Daniel, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej

Sestava FK Doubravník 2014: Bartoš Eduard, Chludilová Rozárka, Medřík Matyáš, Němec Mikuláš, Pilát Robert, Přikrylová Kateřina, Šenk Jakub, Šnédar Daniel, Urminský Maxmilián, Veselý Tomáš, Zvonař Vít, Železný Vojtěch

Sice jsme oba zápasy s kvalitním soupeřem z krajského přeboru dosti jednoznačně prohráli, ale jedno vítězství jsme přeci jen zaznamenali. K zápasům za FKD nastoupilo neuvěřitelných 23 dětí, z toho byli pouze 3 z mladší přípravky. Myslím, že si všichni zahráli relativně dost.

U ročníku 2013 byl výkon v prvním poločase hodně bojácný, soupeř nás výrazně přehrával v rychlosti, větším důrazem i individuálními schopnostmi jednotlivců. Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší a nebýt několika zbytečných gólů v naší síti a lepšího proměňování gólových šancí, mohl být pohled na výsledek ještě hezčí. Pěti vstřelenými góly se záskvěl Radek a zejména gól přímo z rohu byl úžasný.

Tým složený z ročníku 2014 jsem neviděl, tak nemohu hodnotit, ale věřím, že děti bojovali ze všech sil a že přes problémy s organizací hry to byla pro ně velká zkušenost. Rozárka a Matyáš Medřík zde odehráli své první zápasy vůbec a Max, Mikuláš a Tomáš první zápasy za starší přípravku.

Podobné těžké zápasy nám ukáží naše nedostatky, které je potřeba odstranit a mohou nám výrazně pomoci v zlepšování. Určitě podobný zápas zopakujeme. Přes bezvýznamné prohry se dostaneme k velkým a slavným vítězstvím.