Starší přípravka
14.01.2024 11:00

FK Doubravník - Tišnov 14:21

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Kliparchuk Vladyslav, Medřík Matyáš, Pavlíček Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Přikrylová Kateřina, Štěpita Daniel, Veselý Ondřej a Železný Vojtech.

Proti výbornému soupeři se jednalo jistě o vynikjící přípravu. Hrái jsme celkem skoro 120 minut, s tím, že jsme základ mužstva střídali po 40 minutách a ostatní hráli na vedlejším hřišti 3 na 3. Tišnov vyhrál zaslouženě, jeho kombinace byly rychlejší a přesnější, měli lepší start na míč i pohyb bez míče. Přesto jsme určitě ostutu neuděli, některé individuální výkony byly mimořádné a určitě se tito hráči mohli srovnávat s nejlepšími tišnovskými hráči, kteří již pravidelně hrají za mladší žáky.

Jen pro zajímavost, byla naše 4 porážka ze 14 zápasu v zimní části sezóny. Máme tedy statistiku 14 zápasů - 10 vítězství, 0 remíz, 4 prohry, skóre 67:43. Tišnov nám tedy dal o jeden gól méně než jsme dostali za předchozích 10 zápasů.

Děkuji všem, že i v tento neobvyklý čas byli ochotni přijet a bojovali jako lvi.