22.10.2023 10:00

FK Doubravník - Rozsochy 6:4 (3:1)

FK Doubravník - Nová Ves 3:7 (1:2)

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Šnédar Daniel, Štěpita Daniel, Veselý Ondřej

Střelci FK Doubravník: Přikryl Radek 2x, Přikryl Vít 2x, Šnédar Daniel 2x, Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Kliparchuk Vladyslav.

Oba zápasy měly vynikající úroveň.

S Rozsochama jsme, s vyjímkou cca 12 minut, měli více sehry. Na začátku 2. poločasu jsme se dostali do vedení 4:1 nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo být drama. Domácí však zmobiliovali veškeré síly a začali nás přehrávat. Odměnoou jim bylo vyrovnání na 4:4. V tu chvíli jsme opět zvedli "otáčky" a zápas jsme dovedli do vítězného konce.

Druhý duel svoji úrovní, zásluhou obou celku, silně převyšoval úroveň okresního přeboru. Bohužel ve druhé minutě po naši neproměně tutovece jsme 3x inkasovali a prohrávali 5:1. Na to jsme odpověděli nasazením neuvěřitelným tempem a skvělou hrou. V podstatě se hrálo na polovině Nové Vsi, Bohužel z nepřeberného množství šancí jsme skórovali jenom 2x, V posledním 5 minutách už jsme hráli vabank a soupeř naše menší pozornost v obraně 2x potrestal. Trenér Nové Vsi po zápase konstatoval, že tak těžký, ale pěkný, zápas letos ještě nehráli. Prohra o 4 góly zcela jistě neodpovídá průbahu hry.

Věřím, že v nasazeném trendu zlepšování vydržíme a v jarní části budeme porážet i nejlepší týmy.

V neoficiální tabulce jsme skončili na služném 5. místě, pravděpodobně na jaře budem hrát skupinu C určenou pro týmy z horní části tabulek skupin A a C.