Přátelské utkání
24.10.2023 16:30

FK Doubravník - Nedvědice/Rožná 6:9

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Feifer Matyáš, Chludilová Rozárka, Jurnečka Matěj, Kliparchuk Vladyslav, Medřík Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Přikryl Vít, Valenta Ondřej, Veselý Ondřej, Železný Vojtěch.

Cílem zápasu bylo nechat zahrát hráče, kteří toho v průběhu moc neodehráli, což se částečně podařilo. Bohužel však v kombinované sestavě jsme zejména v druhé třetině nebyli schopni kombinovat a dostávat se do nebezpečné blízkosti soupeřovi brány. Naopak v obraně se vyskytlo několik zbytečných individuálních chyb, na to je ovšem v této kategorii nárok. Mírně přísnější měřítko snese poslední část hry, kdy už byly k vidění z naší strany některé pěkné fotbalové akce.

Velice mě příjemně překvapil výkon Rozárky, velké zlepšení je vidět na Tondovi a Ondrovi Valentovi.

Prohra nás všechny určitě mrzí, ale když jsme neudělali radost sobě, tak jsme jí udělali alespoň soupeřovi.

V zápase se ukázalo, že by bylo vhodné udělat druhý tým, aby všichni hráči hráli a získávali herní praxi a zkušenosti. Nevyhrannost byla u některých hodně vidět.

Všem naším borcům děkuji za snahu, soupeři blahopřeji k vítězství a děkujeme, že byli ochotní přijet.