Halový turnaj v Kunštátě
09.03.2024 13:10

FK Doubravník - halový turnaj v Kunštátě 20:8

Sestava FK Doubravník: Tadeáš Dobeš, Matyáš Feifer, Matěj Jurnečka, Matyáš Pavlíček, Antonín Poňuchálek, Radek Přikryl, Vít Přikryl, Ondřej Valenta, Daniel Šnédar, Daniel Štěpita

Střelci FK Doubravník: Vít Přikryl 9x, Matěj Jurnečka 3x, Tadeáš Dobeš 2x, Radek Přikryl 2x, Ondřej Valenta 2x, Matyáš Feifer 1x a Daniel Štěpita 1x

FK Doubravník - RDR akademie 3:1

FK Doubravník - Slovan Brno 2:2

FK Doubravník - Kninice MH 4:0

FK Doubravník - Žijeme Hrou bílá 6:4

FK Doubravník Žijeme Hrou růžová 5:1

Draze vykoupená vítězství. Během prvního zápasu se nám zranili Tonda Poňuchálek a Daniel Šnédar. Oba odvezla paní Poňuchálková na vyšetření do nemocnice do Nového Města na Moravě. Naštěstí se ukázalo, že se ani v jednom případě nejedná o zlomeninu, věřím, že kluci budou brzy v naprostém pořádku. Děkuji moc paní Poňuchálkové za velkou pomoc.

V samotném turnaji se nám dařilo, tak jak to je Kunštátě zvykem, tedy, až na malé výpadky, výborně.

Proti RDR jsme celkem bez problému, i přes značné množství spálených šancí, k pohodlnému vítězství. Třetí gól padl po zřejmě nejhezčí akci celého turnaje, kdy Matyáš Pavlíček z pozice levého obránce nádherně obešel 3 soupeře a zcela nekompromisně nabídl gólovou radost našemu nejlepšímu střelci Vítkovi.

Se Slovanem jsme začali velice nešťastně a v polovině jsme po vlastních úplně zbytečných nedorozumění prohrávali 0:2. Kluci však přepnuli na vyšší otáčky a kdyby se hrálo o chvíli déle, tak bychom pravděpodobně zápas otočili úplně.

S Knínicemi jsme z počátku hráli hodně nervozně a nesoustředěně až do chvíle, kdy náš skvělý dolman Matyáš Feifer se na to nemohl dívat, vrhl se do útoku a po rohu vstřelil první gól. Následně jsme se uklidnili a postupně náskok navašovali.

V zápase s týmem Žijeme Hrou bílí jsme sice byli hodně produktivní v útoku, ale současně hodně nepozorní v obraně a tak jsme umožnili soupeřovi dát 4 branky. Je to škoda, ale pokud gólů dáme alespoň o jeden více, tak se tolik neděje.

Do poslední zápasu jsme vstoupili asi s vědomím, že se soupeř porazí sám. Ten, ale hned v první minutě vstřelil gól a nám trvalo cca 4 minuty, než jsme se vzpamatovali a začali předvádět to co nás zdobilo většinu času v předešlých zápasech, tedy pestrou kombinační hru. Postupem času jsme získali velkou převahu a pak už bylo jenom otázkou kolik dáme gólů.

Děkuji všem hráčů za předvedou hru i skvělé výsledky, doprovodu za velkou pomoc a zraněným přeji brzké uzdravení.

Dále děkuji Vlastíkovi Jurnečkovi za vedení tréninku ve čtvtek 7.3.2024.

Pro zajímavost: v zimní části sezóny máme odehráno 30 zápasů s bilacní 21 vítězství, 1 remíza a 8 proher, skóre 148:97 a do zápasů se zapojilo 20 hráčů. Velice lichotivou bilanci nám trochu kazí dva zápasy s Tišnovem, ve kterých jsme sice dali 23 gólů, ale bohužel 43 dostali.