Starší přípravka
17.03.2024 10:00

Štěpánov - FK Doubravník 8:10

Sestava FK Doubravník: Bartoš Eduard, Dobeš Tadeáš, Feifer Matyáš, Motyčka Jan, Pavlíček Matyáš, Poňuchálek Antonín, Přikryl Radek, Štěpita Daniel

Střelci FK Doubravník: Přikryl Vít 6x, Bartoš Eduard 2x, Dobeš Tadeáš 1x, Motyčka Jan 1x

V zápase hranem venku na umělce ve Štěpánově na 3x20 minut ve formátu 5+1, jsme ani jednou neprohrávali. Dokonce, když jsem cca v 2 minutě 2. třetiny vedli 6:0, vypadalo to hodně optimistcky, ale soupeř do konce poločasu vyrovnal až těsně před přestávkou jsme šli opět do vedení. Ve třetí části jsme se opět trochu více koncentrolvali na hru a nakonec jsme zápas dovedli do vítězného konce.

Na tom, že jsme se museli o výsledek bát až do konec mohou především dvě věci:

1. špatná rozehrávka od brány, z této herní situace jsme odbrželi 5 nebo 6 branek. Není to chyba jenom golmana, ale celého týmu, při rozehrávce jsem hodně statičtí, jsme blízko sebe a do hry se zapojujeme pozdě.
  2. Proměňování šancí, toto je naše noční můra. Platí to v púodstatě o všech. Kdybychom proměnili alespoň třetinu šancí, tak se určitě o výsledek bát nemusíme. Snad se nám to na venkovních trénincích podaří zlepšit.

Po halové sezóně to byla určitě výborná příprava, počasí bylo velice pěkné, hodně akci se nám dařilo, takže když pomineme 12 minut ve druhé třetině, tak můžeme být se zápasem spokojeni.

Výbornou premiéru ve starší přípravce si odbyl Jan Motyčka, dokonce si vstřelil gól. Určitě bude posilou. Dostane příležitost i v dalších zápasech.