Přátelský zápas Doubravník – Nedvědice 4:1

V sobotu 19.1.2019 jsme sehráli v lomnické tělocvičně přátelské tréninkové utkání proti Nedvědici.

Sestava: brankář – Tomáš Sedláček (2/3 zápasu), Petr Hájek (1/3 zápasu)

1. formace: Jiří Klíč (LO), Alex Mychajlyšyn (PO) – Jiří Krábek (LÚ), Ondřej Novotný (PÚ)
  2. formace: Jakub Medek, Jiří Pilát – Petr Hájek (Tomáš Sedláček), Kamil Janhuba

Střelci: Kamil Janhuba 2x, Tomáš Sedláček, Ondra Novotný – Lukáš Sádecký

Soupeř zápas odehrál až na výjimky s méně zkušenými hráči a to se projevilo jak na výsledku, tak na jeho herním projevu. Utkání proběhlo za mírné převahy našeho týmu s poměrně velkým počtem šancí z naší strany. Projevily se náznaky souhry a větší odvaha jít do zakončení, nedostatky byli především hra v „chumlu“, špatný první kontakt s míčem, malý důraz v koncovce, malá komunikace. Velkým zápasu byla velice povedená premiéra Jiřího Krábka, (asistence u druhého gólu) a poměrné úspěšné začlenění Jiřího Piláta do týmu starší přípravky. Oba hráči jsou ročník narození 2011.